Müdürümüzden

Değerli Konuğumuz,

Güzel ülkemizin başkenti Ankara'nın kalbinde sizi ağırlayan Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi ne "Hoş geldiniz" demekten ben ve bütün çalışma arkadaşlarım büyük bir kıvanç duyuyoruz.

Otelimiz gerek iş gerekse tatil amaçlı sayısız misafirini, sunduğu hizmet kalitesi ve bulunduğu yer itibariyle daima memnun etmektedir. Toplantılarınız, düğün, toplu ziyafet, kokteyl organizasyonlarınız için otelimizdeki 2 adet tam donanımlı salonlardan birisini tercih ederek organizasyonlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

İster iş isterse tatil amaçlı geliyor olun, Ankara Vilayetler Evi personeli olarak burada geçirdiğiniz saatleri sizin için ayrıcalıklı, konforlu ve keyifli bir hale getirmek bizim vazgeçilmez amacımızdır.

Konaklamanız sırasında leziz mutfağı ve zarafeti ile büyük beğeni toplayan şık restoranımıza mutlaka uğramanızı tavsiye derim. Burada size Türk Mutfağı'nın tadına doyum olmayan eşsiz lezzetlerini ve yerli-ithal içeceklerin en kaliteli örneklerini sunuyoruz. Alacarte restaurant personeli sizin gibi değerli konuklarına Ankara'nın en seçkin, en temiz, en rahat ve en güler yüzlü hizmetini sunmayı başlıca ilkesi olarak benimsemiştir.

Ön Büro personelimiz haftanın her günü ve 24 saat boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere görevinin başındadır. Ulaşım konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda veya gezebileceğiniz yerler hakkında fikir almak istediğinizde sizinle içtenlikle ilgileneceğinden emin olabileceğiniz ön büro personelimize başvurmaktan çekinmeyiniz.

Unutmayın ki bizler sizin için ve işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Size yardımcı olma fırsatını bize vermeniz bizim için onurdur. Otelimiz doğal hayat ve tabiat güzelliği bakımından şehrin en önemli ilçesi Gölbaşı'nda bulunmaktadır. Kültür ve iş merkezlerine kısa mesafededir. Toplu taşıma imkânlarının yakınlığı sayesinde şehir merkezine, iş yerlerine, ilginizi çekebilecek mekanlara, alışveriş ve gezi alanlarına ulaşmanız sizin için hiç zor olmayacak.

Ankara seyahatinizin güzel geçmesini ve konaklamanız boyunca kendinizi evinizde hissetmenizi diliyorum. Ben ve çalışma arkadaşlarım, Vali Galip Demirel Ankara Vilayetler Evi ni' tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ediyor, bir başka Ankara seyahatinizde sizinle tekrar görüşmeyi ümit ediyoruz.

Saygılarımla,

Levent Kaan GÖKASLAN
Tesis Müdürü